FacebookПідписатися на RSS

Інформація про заклад

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів.

Комунальний заклад "Малолепетиський ліцей імені Т.Г. Шевченка" Великолепетиської селищної ради Каховського району Херсонської області є комунальною власністю. Управління та фінансування здійснюється комунальною установою "Централізована бухгалтерія", якому делеговані відповідні повноваження.

Уведений в експлуатацію у 1975 році. Проектна потужність ліцею 536 місця.

Матеріально-технічна база ліцею включає в себе чотири класи початкової освіти, окреме приміщення для вихованців ГПД, кабінети: хімії, географії, іноземної мови, біології, фізики, зарубіжної літератури, української мови, історії, математики, інформатики. Працює кабінет для роботи психологічної служби, де проводяться тренінги та корекційні заняття з учнями, ресурсна кімната, кабінет медичної сестри, бібліотека, приміщення їдальні. Не менш важливим є розміщення на базі ліцею спортивного залу , що повністю надає можливості для фізичного розвитку учнів. Також на території ліцею розміщена майстерня, яка оснащена станками для трудового навчання учнів. До матеріально-технічної бази ліцею входить «військове містечко», будівля Тиру, котельня.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Кiлькiсть переглядiв: 529